PVC logi un durvis

 Aluplast ir Vācu uzņēmums ar plašu rūpnīcu tīklu visā pasaulē. 2011. gadā uzņēmums atkal kļūst par vienu no labākajiem Vācijas uzņēmumiem.    Aluplast filazofija balstīta uz inovāciju, produktu sistēmas līniju integrāciju un nepārtrauktu attīstību. Tas nodrošina pastāvīgu klientu vēlmju īstenošanu un ieviešanu ražošanā. Nepārtraukti ieguldījumi tehnoloģijās un pētniecībā nodrošina labu tehnoloģisko līmeni un risinājumus.                                                                                Aluplast IDEAL 7000 ir seškameru profilu sistēma, kas iedalās divās profilu grupās - logu un durvju. Tas piedāvā plašus konstrukciju risinājumus un iespējas. Profilu sistēma nodrošina augstu energoefektivitāti un ar savām elegantajām formām iederas jebkurā mūsdienīgā interjerā.     

Profila sistēmas Aluplast IDEAl 7000 īpašības.
1. Profila dziļums 85mm.
2. Seškameru profils ar ļoti zemu siltuma caurlaidības koeficientu līdz  1,1W/m2K.
3. Dubultā stikla pakete (trīs stikli), biezums līdz 51mm, ar diviem selektīviem stikliem. 48 mm sikla paketei siltuma caurlaidības koeficients Ug=0,5W/m2K.
4. Stikla pakete pildīta ar argona gāzi.
5. Divu gumiju izolācija starp profiliem.
6. 48mm stikla paketes skaņas izolācija 33 db.
7. Loga siltuma caurlaidība ar dubulto stikla paketi līdz Uw=0,98W/m2K.


Profila sistēmas Aluplast IDEAL 4000 īpašības.
1. Profila dziļums 70 mm.
2. Pieckameru profils ar siltuma caurlaidības koeficientu 1,4W/m2K.
3. Vienkameru (divi stikli) stikla pakete ar vienu selektīvo stiklu un     paketes biezumu 24mm. Siltuma caurlaidības koeficients Ug=1,1W/m2K. Vai divkameru (trīs stikli) stikla pakete ar diviem selektīviem stikliem un paketes biezumu 36mm. Siltuma caurlaidības koeficients Ug=0,7W/m2K.
4. Stikla paketes pildītas ar argona gāzi.
5. Divu gumiju izolāciju starp profiliem.
6. 24mm stikla paketes skaņas izolācija 30 db. Un 36mm stikla paketes skaņas izolācija 33 db.
7. Loga siltuma caurlaidība ar vienkameru stikla paketi līdz Uw=1,48W/m2k un divkameru stikla paketi līdz Uw=1,21W/m2K.


Logi from EBEKoka logi

Koka logi ir ekoloģiski un videi draudzīgi. Tas ir dabīgs materiāls, kas ir estētiski un vizuāli patīkams. Tos var uzstādīt gan jaunceltnēs gan renovētās ēkās. Koka logi ir energoefektīvi ar zemu siltuma caurlaidības koeficientu.

Koka logus ir iespējams aizsargāt pret ārējo laika apstākļu iedarbību - logu apakšejā daļa tiek nosegta ar alumīnija pārsegu, tādējādi pasargājot logu no mitruma iedarbības un paildzinot tā kalpošanas mūžu.

Logi ir ērti un viegli kopjami.

Aluplast IDEAL 7000

Aluplast IDEAL 4000 roundline
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .