Pakalpojumi

Izmēru noņemšana, transportēšana, pārdošana, demontāža, montāža, apdare, regulēšana un  remonts (regulēšana, blīvgumiju, stikla pakešu un slēdzeņu maiņa).

Durvju ekspluatācijas laiks atkarīgs no vairākiem faktoriem. Pirmkārt, pareizu izmēru noņemšana. No tā ir atkarīgs vai netiks mainīti aiļu,  vai durvju konstrukciju izmēri (izņemot gadījumus, kad nav citas iespējas). Ļoti svarīga arī durvju uzstādīšana. Pie nepareizas durvju uzstādīšānas, tās ekspluatācijas laiks var krietni saīsināties. Atklājās dažādi defekti, kas bieži vien var būt nenovēršami. Durvis var bojāt arī blakus esošos materiālus. Tas var novest pie negaidītiem un papildus izdevumiem. Tāpēc svarīgi ir uzticēt durvju montāžu mūsu speciālistiem, tā padarot durvju ekspluatācijas laiku krietni ilgāku.

Ļoti nozīmīga ir pareiza durvju kopšana. Par to Jūs konsultēs mūsu speciālisti.

Logu funkcionalitāte sākas ar precīzu izmēru noņemšanu un pareiza modeļa un komplektācijas izvēli. Pārējais atkarīgs no logu uzstādīšanas. Pie nepareizas logu uzstādīšanas parasti defekti atklājās ziemā. Telpās ir lieli siltuma zudumi, kondesāta problēmas (bieži pie zemas āra gaisa teperatūras logu apakšējā daļa ir mitra vai pat apledojusi) un citi defekti. Tāpēc svarīgi, lai logu montāžu un apdari veiktu profesionāļi, kas pareizi nosiltinās logu. To visu Jums paveiks mūsu speciālisti.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .